Obchodní ředitel

Vytváříme kvalitní lékařské učebnice, mobilní a online aplikace, které zefektivňují studium nejenom českým a slovenským studentům medicíny. Z anglického, polského a italského Memorixu anatomie se už učí tisíce studentů v mnohých krajinách Evropy. Rádi bychom uspokojili poptávku všech zahraničních studentů a anatomů po dalších jazykových mutacích.

Hledáme schopného obchodního manažera s kvalitní angličtinou, pro kterého je prodej výzvou. Prodáváme licence zahraničním nakladatelům, ale i produkty přímo zákazníkům přes vlastní eshop, Amazon, Google Play či App Store.

Nabízíme práci na částečný úvazek se základní odměnou a bonusy v kolektivu mladých a ambiciózních manažerů, lékařů a mediků. Práci z domova kombinujeme s osobními schůzkami v Praze několikrát měsíčně.

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte MUDr. Radovana Hudáka na rado.hudak@memorix.cz.

PR manažer

Do Memorix PR týmu hledáme nového kreativního a iniciativního člena, který bude aktivně komunikovat se zahraničními studenty, zákazníky a dalšími partnery. Požadujeme znalost angličtiny na vyšší úrovni, pobyt v Praze výhodou. Náplní práce je dále propagace Memorix vzdělávacích projektů do světa (tvorba příspěvků na sociální sítě), spolupráce na přípravě propagačních a reklamních materiálů a mnoho dalších zajímavých aktivit.

Kromě finanční odměny (měsíční základ a bonusy) nabízíme skvělý pocit ze smysluplné práce ve více než příjemném kolektivu.

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte PR ředitele MUDr. Martina Mikeše na martin.mikes@memorix.cz a získej více informací o dané pozici.

Online anatomický slovník

Pojďte s námi vytvořit první online databázi anatomických termínů v několika jazycích, doplněných o základní, detailní a klinické popisy včetně obrázků a snímků ze zobrazovacích metod.

Kontaktujte projektového ředitele Reného Novysedláka na rene.novysedlak@memorix.cz a dozvíte se více!