Memorix myšlenka

Naším cílem je zlepšit lékařskou péči prostřednictvím kvalitního vzdělání lékařů. Naše revoluční knihy a aplikace již pomohly desetitisícům studentů a lékařů zejména ve střední Evropě a my bychom je rádi dostali k dalším statisícům na celém světě.

Co nabízíme:

Mladý startupový tým s růstovým myšlením, práci z domova se značnou časovou flexibilitou. Miliony se u nás nevydělávají, ale odměna podle množství vykonané práce přijde vždy včas. Nabízíme zkušenost jak s B2B, tak i B2C TRHY, speciální odměny při významném úspěchu a jako bonus ošetření lékařem v případě potřeby kdykoliv.

 

Koho hledáme:

Zapáleného obchoďáka, který rád tvoří byznys plán, miluje marketingové kampaně, ale nebojí se i prodávat licence zahraničním nakladatelům. Očekáváme rozvoj, správu a analýzu prodejů (eshop, Amazon, Google Play, App Store), komunikaci se stávajícími a získávání nových partnerů a klientů.

 

Kontakt:

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte CEO: Radovan Hudák (rado.hudak@memorix.cz).

Co nabízíme:

Mladý startupový tým s růstovým myšlením, práci z domova se značnou časovou flexibilitou. Práci s nakladateli na již obsazených trzích (Maďarsko, Polsko, Itálie) za fixní odměnu, ale zejména domlouvání a prodávání licencí novým zahraničním nakladatelům (připravené Turecko, Francie, atd.) za speciální odměny nebo podíly.

 

Koho hledáme:

Zkušeného obchoďáka, který se nebojí komunikovat s velkými nakladateli na celém světě a prodávat jim licence na překlad a prodej našich knih. Očekáváme angličtinu na vysoké obchodní úrovni (B2-C2), profesionální vystupování a schopnost vyjednávat velmi dobré obchodní podmínky a dohlížet nad jejich plněním.

 

Kontakt:

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte CEO: Radovan Hudák (rado.hudak@memorix.cz).

Co nabízíme:

Mladý startupový tým s růstovým myšlením, práci z domova se značnou časovou flexibilitou. Zajímavou tvůrčí práci, uplatnění vlastních nápadů při tvorbě marketingových kampaní, zkušenosti s reklamami na sociálních sítích, YouTube, Google Ads, Google Play, App Store, Amazonu a dalších kanálech. Miliony se u nás nevydělávají, ale odměna podle množství vykonané práce přijde vždy včas.

 

Koho hledáme:

Namotivovaného markeťáka, který se nebojí vymýšlet, spravovat a analyzovat marketingové kampaně. Očekáváme angličtinu na vyšší úrovni (B2-C2), spolupodílení se na propagaci značky a produktů. Zkušenosti se správou úspěšných reklam jsou více než výhodou, protože neefektivně nalít peníze do Facebook Ads umí každý.

 

Kontakt:

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte CPRO: Martin Mikeš (martin.mikes@memorix.cz).

Koho hledáme:

Pojďte s námi vytvořit první online databázi anatomických termínů v několika jazycích, doplněných o základní, detailní a klinické popisy včetně obrázků a snímků ze zobrazovacích metod.

 

Kontakt:

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte CPO: René Novysedlák (rene.novysedlak@memorix.cz).